kandydatów

Etat Specjalista ds. szkoleń wewnętrznych

Firma: Yves Rocher Polska Sp. z o.o miejsce pracy: Katowice

W sercu francuskiej Bretanii, w miejscowości La Gacilly, przeniknięty pasją do świata roślin Yves Rocher stworzył markę, która już ponad 50 lat pielęgnuje kobiecą urodę na całym świecie.

Unikatowy model biznesowy oparty na kontrolowaniu procesów, zaczynając od uprawy roślin poprzez produkcję i własną dystrybucję, gwarantuje najwyższą jakość produktów z jednoczesnym poszanowaniem przyrody. Wszystkie nasze produkty pochodzą z organicznych upraw, wykorzystujemy surowce wtórne do produkcji opakowań i sadzimy drzewa dla przyszłych pokoleń.

Jako firma Yves Rocher cenimy piękno i chcemy się nim dzielić. Właśnie dlatego naszym hasłem przewodnim jest: Act Beautiful. Jeżeli chcesz przyczynić się do tego, żeby ten świat był lepszy, dołącz do nas!

Specjalista ds. szkoleń wewnętrznych
Miejsce pracy: Katowice

Umowa na zastępstwo na okres 18 miesięcy

Opis stanowiska
  • Weryfikowanie jakości obsługi klienta zgodnej ze standardami Marki
  • Rozwijanie umiejętności sprzedażowych pracowników poprzez aktywne prowadzenie treningów / instruktażu na stanowisku pracy oraz ćwiczeń praktycznych w sklepach Yves Rocher na terenie regionu
  • Korygowanie błędnych zachowań sprzedażowych bezpośrednio na sali sprzedaży
  • Wskazywanie korzyści płynących ze stosowania wskazanych standardów sprzedaży i budowanie pozytywnego nastawienia do ich stosowania przez personel sklepów własnych i franczyzowych
  • Follow up poszkoleniowy
  • Regularne szkolenia z nowych produktów i wszelkich nowości dotyczących technik sprzedaży dla pracowników sklepów oraz biura Yves Rocher Polska
  • Organizacja szkoleń (logistyka, sale, wyposażenie, materiały szkoleniowe)
  • Przygotowywanie i aktualizowanie scenariuszy, materiałów oraz narzędzi szkoleniowych, w tym tłumaczenia z języka angielskiego
  • Proponowanie i opracowywanie szkoleń wspierających realizację bieżącej strategii operacyjnej w sklepach i podnoszenie wskaźników sprzedażowych we współpracy z Kierownikiem ds. Retail Polska oraz Kierownikami Regionalnymi
Oczekiwania
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem na Sali sprzedaży (jako sprzedawca, kierownik sklepu, kierownik regionalny)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Komunikatywność, umiejętność udzielania oraz przyjmowania informacji zwrotnej
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Otwartość na zmiany i elastyczność
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • Doświadczenie trenerskie
  • Doświadczenie w branży kosmetycznej
Oferujemy
  • Nowoczesne i zielone biuro w centrum Warszawy
  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
  • Możliwość proponowania innowacji i wcielania ich w życie,
  • Udział w licznych akcjach CSRowych, 20% celów każdego pracownika stanowią cele związane z działaniami CSR
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Karta Lunchowa Sodexo
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie do nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na produkty
  • opiekę stomatologiczną
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • wyprawka dla dziecka
  • świętowanie urodzin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Yves Rocher Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Yves Rocher Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji
Obowiązek informacyjny:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Yves Rocher Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie:- adres: ul. Nowogrodzka 68, 02-014 Warszawa- telefon: (32) 7 700 700 (koszt zgodny ze stawką operatora)- e-mail: bok@yves-rocher.pl.
2. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Yves Rocher sprawuje Inspektor Ochrony Danych- adres: Inspektor Ochrony Danych, Yves Rocher Polska sp. z o.o. ul. Nowogrodzka 68, 02-014 Warszawa- e-mail: iod@yves-rocher.pl, (32) 7 700 700
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, także dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.
4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2ch lat.
5. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
7. Przysługuje Panu/i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Dostęp do danych będą mieli pracownicy Yves Rocher Polska Sp. z o.o., którym jest on niezbędny z uwagi na udział w procesie rekrutacyjnym.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-06-2021
Wyświetleń: 218