kandydatów

Etat Pracownik Wsparcia Obsługi Naziemnej

Firma: LS Airport Services S.A. miejsce pracy: Katowice

Pracownik Wsparcia Obsługi Naziemnej
Forma umowy: umowa zlecenia/praca sezonowa
Miejsce pracy: Katowice

Poszukujemy osób do wsparcia naszego zespołu Obsługi Naziemnej w sezonie letnim
w ramach umowy zlecenia.

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

      Udział w procesie obsługi naziemnej samolotów na płycie lotniska, w tym:

  • bezpieczny załadunek i rozładunek oraz sortowanie bagażu, poczty i frachtu
  • obsługa specjalistycznego sprzętu handlingowego zgodnie z odbytymi szkoleniami
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • prawa jazdy kat. B
  • niekaralności
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do świadczenia zlecenia w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • punktualności
  • dyspozycyjności
CO OFERUJEMY?
  • Umowę zlecenia w firmie o wieloletniej tradycji
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • Pracę w zgranym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-05-2021
Wyświetleń: 164