kandydatów

Etat Kierowca samochodu ciężarowego C+E

Firma: Scholz Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Będzin

Ogłoszenie numer: 4811100, z dnia 2021-06-07

Scholz Polska Sp. z o.o . firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego C+E

Miejsce pracy: śląskie / Będzin

Opis stanowiska

  • Załadunek oraz przewóz kontenerów ze złomem zgodnie z bieżącym harmonogramem w obrębie ok 150 km od Będzina,
  • Bieżąca kontrola zużycia samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd,
  • Wykonywanie drobnych napraw mechanicznych i prac konserwacyjnych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B , C, CE z aktualnymi badaniami: psychologicznym i lekarskim,
  • Uprawnienia: obsługa żurawi przenośnych (HDS),
  • Doświadczenie w obsłudze samochodu typu hakowiec - kontenerowiec,
  • Dyspozycyjność,
  • Aktualne szkolenie okresowe kierowcy,
  • Karta kierowcy.

Oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazne warunki pracy,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do karty sportowej OK System.