Etat Kierowca kat. C - Dystrybucja Art. Spożywczych do Gastronomii

Firma: Ban-Food Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 4941746, z dnia 2021-06-14

Ban-Food Sp. z o.o. Sp.K, dystrybutor artykułów spożywczych do gastronomii poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C - Dystrybucja Art. Spożywczych do Gastronomii

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

Zarobki:

4 625- 5300 zł brutto/miesięcznie

Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Typ umowy:

Umowa o pracę

Ban-Food S.A., dystrybutor artykułów spożywczych do gastronomii poszukuje osoby na stanowisko Kierowca kat. C

Miejsce pracy- Zabrze, ul. Handlowa 3. Jazda na terenie Śląska.

Opis stanowiska:

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Transport towarów pod wskazany adres
  • Dbanie o powierzone narzędzie pracy (samochód, telefon, itp)
  • Kontakt z klientem
  • Odbiór i wypełnianie dokumentów dostawy

Wymagania

  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. C z kodem 95
  • Karta Kierowcy
  • Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość na jego wykonanie.
  • Znajomość topografii Śląska
  • Kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dojazdów do miejsca zamieszkania samochodem służbowym
  • System benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 31 lat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-06-2021
Wyświetleń: 256