kandydatów

Etat Automatyk Urządzeń Sterowania Ruchem Kolejowym

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Sosnowiec

Automatyk Urządzeń Sterowania Ruchem Kolejowym

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku we Wrocławiu, Zbąszynku oraz w Rybniku, Zabrzu i Sosnowcu w Dziale Automatyki i Energetyki.
Opis stanowiska:
  • Montowanie, obsługiwanie i eksploatowanie podzespołów i zespołów urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacjach, liniach kolejowych i na przejazdach kolejowych
  • Organizowanie prac podczas budowy, przebudowy, konserwacji, przeglądów okresowych i badań diagnostycznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym
  • Wykonywanie pomiarów i prób w czynnych urządzeniach sterowania ruchem kolejowym oraz w czasie ich budowy i przebudowy
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń sterowania ruchem kolejowym
  • Wykonywanie napraw bieżących, remontów, pomiarów i regulacji urządzeń
Kwalifikacje
  • Minimum wykształcenie zawodowe o profilu sterowanie ruchem kolejowym, automatyka, elektryka, elektrotechnika, elektronika, mechanika lub pokrewnym
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym ze sterowaniem ruchem kolejowym bądź naprawą urządzeń do sterowania ruchem kolejowym
  • Posiadane kwalifikacje automatyka potwierdzone egzaminem
  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Gotowość do delegacji na terenie Polski
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie