kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki i Transportu

Firma: DOMART miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 4964894, z dnia 2021-06-18

Zajmujemy się hurtową sprzedażą i dystrybucją węgla.
Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą
Polskiej Grupy Górniczej S.A. oraz Węglokoksu Kraj Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki i Transportu

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Zarządzanie flotą samochodów, monitoring obsługiwanych zleceń
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych, negocjacja warunków współpracy
  • Dbałość o jakość i terminowość świadczonych usług
  • Przygotowywanie i obsługa dokumentów przewozowych
  • Monitoring i analiza kluczowych wskaźników efektywności
  • Koordynowanie pracy pojazdów i kierowców
  • Szybkie reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie
  • Kontakt z kierowcami

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Komunikacja na poziomie ponadprzeciętnym
  • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy
  • Możliwość awansu na stanowisko managerskie