kandydatów

Etat Specjalista ds. ochrony środowiska

Firma: Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 4965240, z dnia 2021-06-18

AGM Konsulting przyjmie do biura w Zabrzu

Specjalista ds. ochrony środowiska

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • Sporządzanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji z zakresu ochrony środowiska dla klientów przedsiębiorstwa;

  • Nadzór, przygotowanie i aktualizacja danych i raportów wymaganych w zakresie monitorowania i raportowania wymaganego w zakresie nadzorowanych systemów;

  • Prowadzenie wymaganej prawem sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska dla klientów firmy;

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony środowiska;

  • Bieżące monitorowanie zmian w aktach prawnych dotyczących ochrony środowiska ;

  • Realizacja ustawowych obowiązków w zakresie ochrony środowiska;

  • Współpraca w zakresie ochrony środowiska i systemów zarządzania z pracownikami innych działów, organami kontrolnymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze;
  • Znajomość aktualnych wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska;
  • Wiedza z zakresu normy ISO 14001;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Zdolność organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić;

  • Dobór indywidualnej ścieżki rozwoju;

  • Udział w różnorodnych szkoleniach.