kandydatów

Etat Specjalista ds. dokumentacji Systemów Zarządzania

Firma: Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 4965248, z dnia 2021-06-18

Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM przyjmie do biura w Zabrzu

Specjalista ds. dokumentacji Systemów Zarządzania

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • współpraca związana z aktualizacją istniejącej dokumentacji Systemu Zarządzania dla klientów firmy;
  • opracowywanie dokumentacji dla Klientów na podstawie norm, standardów i obowiązujących wymagań prawnych;
  • opracowywanie dokumentów na podstawie udostępnionych przez Klienta dokumentów oraz na podstawie otrzymanych informacji;
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z Klientami w zakresie opracowywanej dokumentacji oraz zgłaszanych problemów;
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i związanych z nimi działań korygujących i zapobiegawczych dla klientów firmy;
  • prowadzenie prac związanych z certyfikacją Systemów dla klientów firmy;
  • szkolenia z obszarów systemu i zasad jakościowych dla klientów firmy;
  • współpraca z konsultantami oraz innymi działami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania jakością;
  • znajomość norm 9001, 14001 i innych;
  • nastawienie na doskonalenie i zmiany, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • elastyczność i umiejętność współpracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, zdolności mediacyjne oraz komunikacyjne;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych oraz dużą samodzielność działania.