kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. Logistyki

Firma: DOMART miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 4974126, z dnia 2021-06-21

Zajmujemy się hurtową sprzedażą i dystrybucją węgla.
Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą
Polskiej Grupy Górniczej S.A. oraz Węglokoksu Kraj Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Logistyki

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Zarządzanie flotą samochodów, monitoring obsługiwanych zleceń,
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych, negocjacja warunków współpracy,
  • Przygotowywanie i obsługa dokumentów przewozowych krajowych i zagranicznych,
  • Kontrola kosztów przewozów,
  • Kontakt z kierowcami.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych, przepisów prawa przewozowego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • Komunikacja na poziomie ponadprzeciętnym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników,
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy.