kandydatów

Etat Mechanik / Elektromechanik Samochodowy

Firma: City Car Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 4999253, z dnia 2021-06-23

City Car - Gliwice

Autoryzowany Dealer marki FORD w Gliwicach poszukuje kandydata na stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik Samochodowy

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Diagnostyka usterek samochodów Ford.
  • Wykonywanie prac przeglądowych i naprawczych.
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów.
  • Prawidłowe wypełnianie dokumentacji warsztatowej.
  • Dbałość o czystość naprawianych pojazdów.
  • Dbałość o czystość stanowiska pracy.
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy.

Wymagania

  • Ukończona szkoła zawodowa.
  • Doświadczenie we wspomnianej dziedzinie zawodowej min. 2 lata.
  • Duże zaangażowanie i sumienność w  wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziana znajomość techniki Ford.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (obecnie jesteśmy jednym z największych salonów jednomarkowych).
  • Niezbędne narzędzia w pracy.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Możliwość skorzystania z systemu benefitów: OkSystem, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny w Medicover.