kandydatów

Etat Dyrektor Sprzedaży Przemysłowej

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Zabrze

Dyrektor Sprzedaży Przemysłowej

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w obszarze Sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie planów sprzedaży wynikających z aktualnie przyjętej strategii firmy
  • Pozyskiwanie klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami, rozwój sprzedaży usług transportowych
  • Negocjacje kluczowych kontraktów z klientami i partnerami biznesowymi firmy
  • Rozpoznawanie nowych możliwości biznesowych w obszarze sprzedaży w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów firmy
  • Rozwój produktów i usług zorientowanych na klienta
  • Odpowiedzialność za politykę cenową usług transportowych w ruchu krajowym
  • Odpowiedzialność za realizację planów, założeń i celów sprzedażowych dla transportów m.in. węgla i pochodnych, stali, złomu, paliw alternatywnych, materiałów budowlanych oraz innych materiałów sypkich wykorzystywanych w rynku przemysłowym.
  • Odpowiedzialność za sprzedaż lokalną, w tym sprzedaż usług bocznicowych i sprzedaż surowców mineralnych
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Ścisła współpraca z rynkiem Industrial na poziomie europejskim
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, oraz raportowanie na potrzeby Zarządu
  • Koordynacja produktów i cen dla przewozów międzynarodowych
  • Zarządzanie procesem oraz ustalanie priorytetów wykorzystania wagonów

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży - minimum 5 lat
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji strategii rozwoju sprzedażowego firmy
  • Umiejętność diagnozowania potrzeb klientów i budowania długofalowych relacji
  • Otwartość, orientacja na klienta
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • Orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie i umiejętność strategicznego myślenia
  • Proaktywność w działaniu, odwaga w podejmowaniu decyzji
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość specyfiki branży kolejowej, zasad organizacji przewozów kolejowych oraz prawa przewozowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą