kandydatów

Etat Prawnik

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Zabrze

Prawnik

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Biurze Radców Prawnych.

Opis stanowiska

  • Bieżące doradztwo prawne w zakresie prawa z zakresu regulacji rynku kolejowego oraz ochrony konkurencji
  • Sporządzanie pism, opinii, udzielanie porad i konsultacji prawnych w ww. zakresie
  • Sporządzanie pism w kontaktach z organami administracji publicznej w tym UTK, UOKiK
  • Monitorowanie zmian w prawie i udzielanie wyjaśnień i porad w tym zakresie
  • Utrzymywanie kontaktów i współpraca z innymi spółkami z grupy oraz z klientami zewnętrznymi w celu sprawnej i efektywnej realizacji powierzonych zadań

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziane uprawnienia radcy prawnego
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako prawnik w kancelarii lub międzynarodowym koncernie
  • Bardzo dobra znajomość prawa z zakresu regulacji rynku kolejowego
  • Doświadczenie w kontaktach z UTK, UOKiK
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej) w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Samodzielność w działaniu, terminowość
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność
  • Otwartość i orientacja na klienta
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OK system
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą