kandydatów

Etat Operator linii produkcyjnej

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza | Numer ref.: OPL/097/ZBA

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie 3500zł brutto
  • Dodatek zmianowy (razem to aż 3700zł brutto!)
  • Dodatkowo premie uznaniowe i absencyjne
  • Praca tylko 15-16 dni w miesiącu. Połowę miesiąca będziesz mieć wolną!
  • Wsparcie konsultanta Manpower - Biuro Manpower na terenie zakładu!
  • Pakiet ManpowerGroup (karta Multisport za jedyne 28zł, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego i wiele innych zniżek)
  • Dojazd linią 237 pod sam zakład!
  • Poleć znajomego i zgarnij dodatkowe 500zł brutto!
  • Platformę do nauki języka angielskiego ETUTOR

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej
  • Wykształcenie min. Zawodowe

Zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Praca na linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. OPL/097/ZBA

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Operator lasera w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bieruń 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 24-07-2022
Etat Operator maszyn w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 22-07-2022
Etat Pracownik linii produkcyjnej w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 19-07-2022
Etat Pracownik pralni w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza 19-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-07-2021
Wyświetleń: 174