Etat Inżynier Elektronik ds. Sprzedaży Podzespołów Elektronicznych

Firma: GAMMA Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Elektronik ds. Sprzedaży Podzespołów Elektronicznych
Miejsce pracy: Zabrze
Zadania:
  • Sprzedaż podzespołów elektronicznych
  • Dobór i uzgadnianie zamienników produkcyjnych
  • Bieżący kontakt z producentami podzespołów elektronicznych
  • Ciągły kontakt z działami konstrukcyjnymi odbiorców
  • Monitorowanie projektów i zapotrzebowania odbiorców
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów w Polsce jak i za granicę
  • Znajomość współczesnej bazy podzespołów elektronicznych: mikrokontrolery, wyświetlacze, diody, tranzystory, zasilacze, i.t.p.
  • Znajomość technologii projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych
  • Umiejętność przekonywania i argumentacji technicznej w zakresie doboru podzespołów elektronicznych
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność działania
  • Szkolenia za granicą
  • Pakiet socjalny
  • Dostęp do najnowszych technologii światowych producentów elektroniki