kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Fungopol Sp. j. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5076387, z dnia 2021-07-02

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów na podanym terenie
  • negocjacje warunków handlowych
  • aktywną sprzedaż produktów
  • analiza rynku i budowanie strategii handlowych
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy, planowania i przewidywania
  • systematyczność oraz konsekwencja działania
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji
  • narzędzia potrzebne do pracy na tym stanowisku
  • samochód służbowy
  • dobrą atmosferę pracy