kandydatów

Etat Pracownik Działu Przygotowania Kontraktów

Firma: Remitent sp. z o. o. miejsce pracy: Mysłowice

Firma zajmuje się wykonywaniem robót instalacyjnych i drogowych przy budowie obiektów typu parki przemysłowo-logostyczne wraz z całą infrastrukturą techniczną związaną z tymi obiektami.

Pracownik Działu Przygotowania Kontraktów

OBOWIĄZKI:

  • zaopatrzenie
  • przygotowanie dokumentacji
  • pozyskiwanie ofert

WYMAGANIA:

  • chęć uczenia się

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Pozostałe oferty pracy w firmie Remitent sp. z o. o.
Etat Księgowa / Księgowy w firmie: Remitent sp. z o. o. miejsce pracy: Mysłowice 04-04-2022
Etat Księgowa / Księgowy w firmie: Remitent sp. z o. o. miejsce pracy: Mysłowice 04-03-2022
Etat Księgowa / Księgowy w firmie: Remitent sp. z o. o. miejsce pracy: Mysłowice 02-02-2022
Etat Księgowa / Księgowy w firmie: Remitent sp. z o. o. miejsce pracy: Mysłowice 03-01-2022
Etat Księgowa / Księgowy w firmie: Remitent sp. z o. o. miejsce pracy: Mysłowice 03-12-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-07-2021
Wyświetleń: 174