kandydatów

Etat Technik elektroradiologii

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5097093, z dnia 2021-07-06

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medyczne w Katowicach zatrudni na podstawie umowy o pracę:

Technik elektroradiologii

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • wykonywanie czynności przygotowawczych do badania EEG, EMG i EKG – przyjmowanie chorych zgodnie ze skierowaniem oraz przygotowanie materiałów i urządzeń koniecznych do wykonania zabiegu,
  • wykonywanie badań radiologicznych jw. w oparciu o ustalone metody,
  • oznaczanie badań radiologicznych i przedkładanie ich wraz ze skierowaniem do oceny lekarzowi,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej – wprowadzanie danych pacjentów oraz wyników, badań do systemu komputerowego, przygotowanie dokumentacji medycznej na potrzeby badań naukowych oraz do archiwizacji.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • komunikatywność, elastyczność, otwartość na innowacje,
  • znajomość pakietu Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie,
  • pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku).

Pozostałe oferty pracy w firmie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-07-2021
Wyświetleń: 138