kandydatów

Etat Pracownik Biurowo - Księgowy

Firma: Milimex miejsce pracy: Bytom

MILIMEX S.A. poszukuje na stanowiska:

Pracownik Biurowo - Księgowy
Miejsce pracy: Bytom

Poszukujemy pracownika biurowo-księgowego do rozliczeń i analizy produkcji prefabrykatów w zakładzie w Bytomiu, zapraszamy osoby po studiach ekonomicznych bez doświadczenia

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie analiz i raportów finansowych, sprzedażowych, zakupowych oraz produkcyjnych,
  • nadzór nad dokumentacją księgową, m.in. obieg dokumentów, archiwizacja, kontakt z księgowością firmy.
Wymagania:
  • Umiejętność analitycznego myślenia, otwartość na nowe wyzwania,
  • Mile widziana znajomość kosztorysowania,
  • Obsługi komputera (głównie aplikacje z pakietu MS Office – Excel, Word),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność.
Firma oferuje:
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę.