kandydatów

Etat Regionalny Kierownik Sprzedaży

Firma: SKLEJBUD Sp. J. Rutka miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5116365, z dnia 2021-07-08

Sklejbud Sp.j. Rutka wiodący producent płyt meblowych obecny na rynku od ponad 25 lat.

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Sprzedaż płyt meblowych POLGLOS oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów zgodnie z priorytetami planu sprzedaży;
  • Bieżącą obsługę Klientów i opiekę posprzedażową;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy;
  • Reprezentowanie marki POLGLOS na podległym terenie – Polska południowa.

Wymagania

  • Idealnie jeśli posiadasz co najmniej 8 lat doświadczenia w obszarze aktywnego pozyskiwania Klientów Biznesowych;
  • Czujesz się pewnie także w sprzedaży zdalnej i swobodnie prowadzisz rozmowy z Klientem Biznesowym;
  • Lubisz sprzedaż, motywują Cię wyzwania i jesteś nastawiony na realizację celu;
  • Znasz lokalny rynek, lub przez lata zdobywałeś kontakty handlowe;
  • Masz swój indywidualny sposób prowadzenia rozmów;
  • Chcesz wspierać biznes Klienta poprzez sprzedaż produktów, których Klienci poszukują;
  • Umiesz budować relacje w oparciu o korzyści. Jesteś postrzegany jako partner biznesowy.

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku zaczynasz kiedy chcesz, ważne są efekty;
  • Wsparcie Przełożonego poprzez szkolenia, prezentacje czy bieżące wskazówki;
  • Jasny i czytelny system prowizyjny;
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i rozwojowym zespole;
  • Standardowe narzędzia pracy wymagane na tym stanowisku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-07-2021
Wyświetleń: 146