kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

badaj.to Sp. z o.o. czyli Śląskie Laboratoria Analityczne to renomowana firma, działająca na rynku medycznym od 1991 roku, współpracująca z ponad 400 współpracownikami i posiadająca swoje placówki w blisko 100 lokalizacjach.

Świadczymy profesjonalne usługi laboratoryjne dla placówek medycznych oraz pacjentów indywidualnych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego i łódzkiego oferując im wsparcie a także wysoką jakość, dokładność i rzetelność wydawanych wyników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • udział w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowej marki
  • aktywne proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę jakości kanału e-commerce oraz zwiększenie sprzedaży
  • odpowiedzialność za prowadzenie i optymalizację kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych
  • tworzenie i publikacja contentu w mediach społecznościowych oraz tworzenie tekstów na potrzeby działań marketingowych
  • tworzenie treści (content marketing)
  • organizacja eventów, nadzór nad produkcją materiałów marketingowych
  • monitoring osiąganych wyników działań marketingowych
  • dbanie o spójność komunikacji marki
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing)
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności analityczne, duża kreatywność
  • znajomość narzędzi takich jak Google Analytics, Canva czy Salesmanago
  • doświadczenie w tworzeniu tekstów na potrzeby marketingu i reklamy
  • praktyczna znajomość i umiejętność poruszania się w systemach zarządzania treścią (WP)
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania Facebook Ads, mechanizmów SEO/SEM, e-mail marketing oraz narzędzi do monitorowania i analizy social media
  • nastawienie na współpracę z zespołem
  • znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stanowisko w firmie działającej w rozwojowej, stabilnej branży
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość skorzystania z karty Multisport i zniżek na badania laboratoryjne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-07-2021
Wyświetleń: 141