kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi kabin proszkowych

Firma: Asistnet Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Miejsce pracy: Zabrze
Specjalista ds. obsługi kabin proszkowych
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze technicznej instalacji do emaliowania/lakierowania proszkowego
  • praktyczna znajomość procesu emaliowania/lakierowania proszkowego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, śruba mikrometryczna) i dokumentacją techniczną
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze pieców przemysłowych, gazowych
  • mile widziane uprawnienia SEP 1kV
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i wymiany butli gazowej
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wyciągnika
  • dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa automatycznych kabin emaliowania proszkowego w procesie produkcji
  • bieżąca kontrola parametrów procesu
  • reagowanie na odchylenia od normy oraz wprowadzanie korekt w ustawieniach maszyn
  • dbanie o właściwą jakość uzyskiwanych powłok emaliowych, współpraca z działem jakości
  • kontrolowanie i raportowanie stanu technicznego instalacji emalierskiej
  • dbanie o należyty stan techniczny urządzeń, w tym: czyszczenie, wymiana części, uczestnictwo w serwisach i usuwaniu awarii
  • współpraca z działem utrzymania ruchu
  • terminowa realizacja zleconych prac
  • przestrzeganie zasad BHP
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan maszyn i narzędzi
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne wraz z atrakcyjnym systemem premiowym
  • parking bezpośrednio przy fabryce
  • możliwość rozwoju w budującej się organizacji przy wsparciu przełożonych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa/herbata
  • welcome Box
  • program VIP Whirpool
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń
  • akademia Grillowania
  • premia miesięczna
  • dofinansowanie do posiłków na kantynie