kandydatów

Etat Operator linii formierskiej

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator linii formierskiej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza | Numer ref.: OLP/097/PKR

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, praca w dużej firmie (systemy hamulcowe produkujemy od 60 lat i zatrudniamy na świecie ponad 10 tysięcy osób)
  • Konkurencyjna stawka godzinowa, nawet do 25,16 zł brutto/h z premiami
  • Premia produkcyjna zespołowa
  • Premia jakościowa zespołowa
  • Premia frekwencyjna indywidualna za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Dodatek za pracę w porze nocnej
  • Bon o wartości 190 zł na karcie przedpłaconej co miesiąc
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
  • Paczki świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Sekcje sportowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wolne Święta (niestandardowy system 4-brygadowy)
  • Program poleceń, w którym możesz dodatkowo zyskać nawet 1000 zł nagrody.
  • Bezpłatny dojazd z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Poręba, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin, Bolesław, Łazy
  • Wsparcie Opiekuna przez pierwszy okres zatrudnienia - poznasz tajniki naszej pracy pod okiem specjalisty
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji, jak i po zatrudnieniu - nasze biuro znajduje się w sąsiedztwie hali produkcyjnej
  • Oferta skierowana również do cudzoziemców

Aplikuj, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Potrafisz pracować zespołowo
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym

Twoje zadania jako Operatora:

  • wykładanie rdzeni na linię
  • osadzanie rdzeni w formach
  • osadzanie filtrów
  • kontrola wizualna rdzeni

Masz pytania? Dzwoń lub napisz SMS o treści: ’OLP’ na numer 606 821 065.
Umówmy się na spotkanie rekrutacyjne!

POLEĆ NAM SWOJEGO ZNAJOMEGO DO PRACY I ZGARNIJ PREMIĘ w wysokości 300zł brutto.
Wyślij sms z numerem znajomego pod nr 606-821-065 (dopisz swoje imię i nazwisko, byśmy wiedzieli, że to Właśnie Tobie należy się dodatkowa premia)

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny dojazd)
Nr ref.: OLP/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej