kandydatów

Etat Kierowca Zawodowy C+ E / ADR

Firma: BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K. miejsce pracy: Tychy

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.in.: Bioagra S.A., Polskie Młyny S.A., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.
Kierowca Zawodowy C+ E / ADR
Miejsce pracy: Tychy

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Kierowca Zawodowy C+ E (wywrotka)

Kierowca Zawodowy ADR C+ E (cysterna)

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przewóz towarów sypkich (m.in. zboża) ciągnikiem siodłowym z naczepą wywrotką.
  • Przewóz materiałów płynnych ADR oraz neutralnych ciągnikiem siodłowym z naczepą cysterną.
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu (utrzymanie czystości pojazdu, obsługa codzienna pojazdu).
  • Dbanie o terminowość dostaw.
  • Dbanie o interesy i dobro firmy w kontakcie z kontrahentami i organami kontrolnymi.
WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kategorii C + E.
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, Świadectwo kwalifikacji zawodowej).
  • Uprawnienia do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR.
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy.
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę.
  • Umowa o pracę oraz pełny ZUS
  • Premię uzależnioną od oceny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
  • Nowy tabor.
  • Prywatną opiekę medyczną.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem: 661998608.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ