kandydatów

Etat Operator maszyn - pracownik produkcji (wsadowy)

Firma: Interstal S.A. miejsce pracy: Bytom

Ogłoszenie numer: 5156262, z dnia 2021-07-13

Jeden z trzech największych serwisów i dostawców wyrobów stalowych w Polsce poszukuje
kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn - pracownik produkcji (wsadowy)

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska

  • w początkowej fazie zatrudnienia pakowanie produktów przy linii produkcyjnej,
  • docelowo, po zakończeniu procesu szkolenia - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu.

Wymagania

  • uprawnienia UDT na suwnice z poziomu "0",
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • nienaganna frekwencja,

Oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat wraz z czytelnym systemem premiowym
  • stawkę 2740 netto + 490zł premii frekwencyjnej