Etat Serwisant instalacji (klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych)

Firma: Stangl Technik Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

Serwisant instalacji (klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych)
Miejsce pracy: Sosnowiec
Stangl Technik Polska Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków
  • Naprawa, konserwacja i serwisowanie w/w urządzeń i instalacji na obsługiwanych przez oddział obiektach w Warszawie,
  • Zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie, analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych,
  • Wykonywanie prac montażowych w/w urządzeń i instalacji,
  • Dokumentowanie przeprowadzanych prac i rozliczanie się ze zużytych materiałów serwisowych,
  • Współpraca z inżynierem lub technikiem serwisu odpowiedzialnym za prowadzone prace.
Nasze wymagania
  • Ważne uprawnienia energetyczne do 1kV, SEP E1 lub gotowość ich uzyskania,
  • Znajomość budowy, działania oraz serwisowania urządzeń i instalacji grzewczo-wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i sanitarnych,
  • Wiedza z zakresu technicznej obsługi instalacji elektrycznych, automatyki, chłodnictwa, klimatyzacji, ogrzewnictwa, wentylacji, systemu BMS, systemu p. poż, wodno-kanalizacyjne),
  • Chęć nauki nowych rzeczy, otwartość na różnorodność zadań
Mile widziane
  • Uprawnienia SEP E2, E3 oraz F-Gazy
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie Umowy o Pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kwalifikacji – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • Transport do pracy poza miejsce zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach,
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-07-2021
Wyświetleń: 182