kandydatów

Etat Administrator Biura Budowy

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta - jednej z największych firm deweloperskich na rynku - poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko Administrator Biura Budowy.

Administrator Biura Budowy
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie biura budowy firmy;
  • Kontrola dokumentacji technicznej i zapewnienie jej prawidłowego obiegu na projekcie;
  • Prowadzenie bieżących spraw administracyjnych na budowie;
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy;
  • Kompletowanie dokumentacji podwykonawczej;
  • Wsparcie w kontaktach z klientem,
  • Nadzór nad utrzymaniem wysokich standardów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-księgowych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość prawidłowego obiegu dokumentacji technicznej na projekcie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Praca w jednej z najszybciej rozwijających się spółek na rynku;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.