kandydatów

Etat Pracownik pomocniczy na produkcji i w magazynie

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Bytom

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik pomocniczy na produkcji i w magazynie
Miejsce pracy: Bytom
Nr ref.: PP/BYT/0721
Obowiązki:
  • sklejanie standów,
  • pakowanie,
  • czynności pomocnicze na produkcji i w magazynie.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • status ucznia/studenta,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czasami również w weekendy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
  • stawkę godzinową 18,30 zł,
  • możliwość uzyskania premii i wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • możliwość przedłużenia współpracy po sezonie, np. na weekendy.