kandydatów

Etat Staż menedżerski

Firma: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Staż menedżerski
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: 7-21-62392

Sport jest Twoją pasją, lubisz pracować z ludźmi, ważny dla Ciebie jest stały rozwój?

To szukamy właśnie Ciebie!

Nasz Klient – gliwickie centrum logistyczne globalnej firmy działającej w branży sportowej – poszukuje osób zainteresowanych stażem menedżerskim. Jest to doskonała możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy oraz doświadczenia w zakresie zarządzania, którą później można wykorzystać w praktyce.

Główne zadania:
  • w trakcie stażu menedżerskiego będziesz mógł/mogła poznać organizację, procesy logistyczne, specyfikę zadań menedżera, aby później jak najefektywniej koordynować pracą podległego zespołu,
  • po etapie wdrożenia/ukończonym stażu menedżerskim obejmiesz stanowisko Menedżera zespołu logistycznego,
  • odpowiedzialność za zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • rekrutacja pracowników, wdrażanie planów zatrudnienia,
  • budowanie ścieżki kariery zawodowej zespołu oraz własnej,
  • motywowanie zespołu,
  • współtworzenie oraz realizowanie ciekawych projektów.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze zarządzania (organizacje studenckie, drużyny sportowe, pokrewne),
  • wysoko rozwinięte umiejętności liderskie,
  • zdolności organizacyjne, interpersonalne,
  • zaangażowanie oraz samodzielność,
  • preferowane wykształcenie wyższe.
Informacje dodatkowe:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (od pierwszego dnia pracy - stażu menedżerskiego),
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa oraz system premiowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz międzynarodowych struktur firmy,
  • elastyczny grafik pracy,
  • przyjazna i sportowa atmosfera pracy,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, zniżki na produkty sportowe, wydarzenia integracyjne).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".