kandydatów

Etat Specjalista ds. transportowo-celnych

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Katowice

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502) która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. transportowo-celnych
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta w zakresie dokumentów tranzytowych
  • regularny kontakt z urzędami celnymi
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji
Wymagania:
  • wiedza z zakresu obowiązujących przepisów celnych/spedycyjnych
  • doświadczenie w pracy w sektorze TSL (transport- spedycja- logistyka)
  • licencja Agenta Celnego – mile widziana
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • wykształcenie wyższe- mile widziane kierunkowe
  • umiejętności analityczne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • praca w międzynarodowej firmie świadczącej usługi biznesowe, lider w branży
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych ( karta multisport, – prywatna opieka medyczna, kursy językowe, imprezy integracyjne, owocowe i słodkie dni w pracy, wspólne imprezy kulturalno- sportowe, bogate życie towarzyskie wewnątrz organizacji :)
  • duża możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • przyjazna atmosfera pracy