kandydatów

Etat Administrator Windows [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland miejsce pracy: Katowice

Administrator Windows [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Znasz produkty Microsoft System Center,
  • Znasz technologie wirtualizacyjne VMWare, Hyper-V,
  • Znasz platformę MS Active Directory,
  • Posiadasz umiejętności programistyczne (.NET).
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • Chęć ciągłego doskonalenia się,
  • Dobrą organizację pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej z systemami serwerowymi Windows,
  • Umiejętności pisania skryptów PowerShell, VBS.
Informacje o Zespole:

Zgrany zespół dostarczający stabilną i bezpieczną platformę Windows oraz narzędzia pod używanie aplikacji w bezpiecznym i aktualnym środowisku. Misją zespołu jest oferowanie najnowszych technologii, które dla biznesu są łatwo przyswajalne i zapewniające jego ciągłość.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
50%- Rozwój / automatyzacja procesów dla utrzymania infrastruktury Windows
30%- Administracja systemami operacyjnymi
20%- Pozostałe czynności wynikające ze stanowiska
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.