Etat MS SQL Senior Database Administrator [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland miejsce pracy: Katowice

MS SQL Senior Database Administrator [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Bardzo dobrze znasz relacyjne bazy danych,
  • Masz doświadczenie (min. 3 letnie) w administrowaniu bazami danych MS SQL,
  • Masz doświadczenie w pracy z SQL Server Always On Failover Cluster i Availability Groups,
  • W stopniu zaawansowanym znasz systemy operacyjne Windows Server,
  • Potrafisz rozwiązywać problemy wydajnościowe,
  • Jesteś biegły w pisaniu skryptów PowerShell,
  • Znasz język T-SQL,
  • Znasz rozwiązania Business Intelligence.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Certyfikat MCSA lub MCSE,
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Inicjatywa, zaangażowanie, otwartość na wyzwania.
Informacje o Zespole:

MS SQL Squad działa w oparciu o metodyki zwinne (Scrum, Kanban) wykonując instalacje oraz konfiguracje baz danych MS SQL Server. Praca zespołu opiera się przede wszystkim na administrowaniu systemami bazodanowymi. Na zakres codziennych obowiązków składa się m.in. wykonywanie kopii i przywracanie danych, rozwiązywanie problemów związanych z MS SQL Server, tworzenie oraz wdrażanie skryptów T-SQL oraz PowerShell a także monitorowanie efektywności działania baz danych.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
50%- Automatyzacja i prace rozwojowe
20%- Udział w projektach
20%- Utrzymanie serwisu
10%- Udział w spotkaniach
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.