kandydatów

Etat Kierownik Produkcji

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Obowiązki:
  • Zarządzanie podległym wydziałem i optymalizacja jego pracy,
  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych przy zachowaniu standardów jakościowych firmy,
  • Realizacja zadań w zgodzie z przepisami BHP i p. poż.
  • Optymalizacja pracy podległego zespołu i wykorzystania zasobów,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu jakości,
  • Współpraca z działami firmy oraz jednostakmi zewnętrznymi w zakresie: realizacji zadań produkcyjnych, gospodarki materiałami i sprzętem, prowadzeniu inwestycji, organizacji pracy, ochrony środowiska, BHP i p. poż.
  • Zapewnienie pełnej realizacji zadań dla wydziału produkcyjnego zgodnie z przepisami prawa, w szczególności ujętych w Regulaminie Pracy.
  • Sporządzanie grafików dla podległego personelu,
  • Egzekwowanie sprawozdań z przeprowadzanych działań nadzorowanego zespołu,
  • Podnoszenie kwalifikacji podległych pracowników,
  • Realizowanie planów i ich analiza.
Wymagania:
  • Znajomość procesów przeróbki plastycznej na zimno i obróbki cieplnej,
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w branży związanej z przeróbką plastyczną (Ciągarnia, walcownia), hutniczej, metalurgicznej, stal czarna
  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: przeróbka plastyczna (optymalnie na zimno) lub metaloznawstwo i obróbka cieplna lub metalurgia lub materiałoznawstwo,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związane z kierowaniem zespołem produkcyjnym,
  • Znajomość metod zarządzania procesami produkcyjnymi (Lean Manufacturing, Kaizen),
  • Optymalizacja procesów i kosztów,
  • Planowanie procesów i zarządzanie wskaźnikami,
  • Bardzo dobre umiejętności planowania pracy własnej i zespołu,
  • Umiejętność wyznaczania celów i myślenia strategicznego,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • Umowa na okres 1 rok, następnie umowa na czas nieokreślony,
  • Opieka medyczna,
  • Multisport,
  • pakiet socjalny,
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • Ubezpieczenie grupowe.