kandydatów

Etat Kierownik Działu Ogród

Firma: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak miejsce pracy: Katowice

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach. Jesteśmy Firmą świadomą, że o naszym sukcesie stanowią ludzie, ich wiedza, ambicje i zaangażowanie. Dlatego skupiamy się na rozwoju naszych pracowników. Jeśli szukasz pracy w solidnej firmie, a ponadto cenisz sobie przyjazną atmosferę to dobrze trafiłeś. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Ogród
Nr Ref.: 447/KDZO/KTW

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia:
  • pełny etat
Obowiązki:
  • pomoc w zorganizowaniu Działu Ogród w Oddziale Firmy w Katowicach
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów Działu
  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży
  • realizacja i monitoring procesu zamówień Klienta
  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów i roślin w Dziale

Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie, najlepiej kierunkowe
  • minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, kreatywność oraz silna orientacja na osiągnięcie celu
  • umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość samorealizacji zawodowej
  • wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe