Etat DevOps Engineer - Administrator SharePoint [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland miejsce pracy: Katowice

DevOps Engineer - Administrator SharePoint [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Potrafisz rozwiązywać problemy, zarządzać, obsługiwać oraz konfigurować SharePoint Online 2013/2016/2019,
  • Masz umiejętność pisania skryptów PowerShell.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajmość Javascript, HTML, CSS
  • Doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu narzędzi Office365,
  • Znajomość sharepoint framework
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii,
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków:
50% - Rozwój nowych funkcjonalności
30%- Utrzymanie
20%- Projektowanie architektury

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.