kandydatów

Etat Operator wózka widłowego UDT / Magazynier (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Gliwice

Dla naszego klienta poszukujemy:

Operator wózka widłowego UDT / Magazynier (m/k)
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: OWW/GLI/0721
Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego lub pociągu logistycznego tzw. "dolika",
  • rozładunek i załadunek surowców oraz towarów,
  • prace magazynowe: pakowanie, etykietowanie, foliowanie, układanie towaru w regałach,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji.
Wymagania:
  • uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) do kierowania wózkiem widłowym,
  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego/magazyniera,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • chęć do pracy, dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • determinacja i gotowość do podjęcia stałej współpracy z pracodawcą,
  • zaangażowanie, chęci do pracy,
  • możliwości dojazdu do pracy we własnym zakresie, (dojazd autobusem 259 i 280).
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Gliwice, ul. Einsteina,
  • umowę o pracę na okres próbny, później na dwa lata,
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe 3500 zł brutto, a po pół roku 3800 zł brutto,
  • premia w formie, tzw. "trzynastki",
  • premię wielkanocną i bożonarodzeniową w wysokości 500 zł brutto,
  • wolne weekendy! Pracujemy od poniedziałku do piątku,
  • pracę w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym,
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy,
  • codzienne wsparcie kolegów z pracy i przełożonego.