kandydatów

Etat Koordynator procesów P2P

Firma: Grafton Recruitment Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Koordynator procesów P2P
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-7-63219

Dla Klienta – globalnej firmy z branży FMCG, której centrum logistyczno -finansowe zlokalizowane jest w Katowicach, w związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynatora procesów P2P

Zakres zadań:
  • koordynacja procesów księgowych w obszarze P2P dla wybranych krajów,
  • aktywna współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz utrzymywanie długofalowych relacji,
  • stałe doskonalenie oraz optymalizacja procesów,
  • współpraca z pozostałymi działami w organizacji (księgowość, finanse, zakupy).
Wymagania:
  • min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansowo – księgowym,
  • preferowane doświadczenie oraz znajomość procesów P2P,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne, organizacyjne,
  • znajomość systemu SAP lub innego klasy ERP, będzie dodatkowym atutem.
Informacje dodatkowe:
  • samodzielne stanowisko z realną szansą rozwoju w firmie o pozycji wiodącej na
  • rynku,
  • stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej organizacji,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, PPK, ZFŚS, karta multisport, ubezpieczenie na życie),
  • szeroka ekspozycja na kontakty międzynarodowe.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".