kandydatów

Etat Administrator osiedla

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Będzin

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Administrator osiedla
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0923
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad prawidłową eksploatacją zasobów mieszkaniowych tj. utrzymania porządku stanu technicznego, zgłaszanie zauważonych usterek celem ich terminowego i szybkiego usunięcia.Nadzór i kontrola pracy dozorczyni i konserwatorów. Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00 .Praca w siedzibie firmy oraz na terenie zasobów mieszkaniowych spółdzielni i wspólnot.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Administrator nieruchomości (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera Word, Excel

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów min. średnie techniczne. Umiejętność obsługi komputera Word, Excell.Znajomość przepisów dot. spółdzielczości i wspólnot mieszkaniowych.Prawo jazdy kat. B.Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu nieruchomościami.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie