kandydatów

Etat Fizjoterapeuta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0901
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie fizjoterapii i aktywizacji ruchowej dla osób korzystających z usług Dziennego Domu "Senior-WIGOR" poprzez wykorzystanie rożnych technik i metod, w tym kinezyterapia miejscowa i ogólna, ćwiczenia ruchowe, ćwiczenia ogólnokondycyjne- Kontrolowanie procesu fizjoterapii i jej procesów- Prowadzenie działalności profilaktycznej, polegającej na popularyzowaniu zachowań prozdrowotnych oraz kształtowaniu i podtrzymywaniu aktywności ruchowej osób korzystających z usług Dziennego Domu- Organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych- Organizacja zajęć rekreacyjnych – wycieczek, wyjść- Przeprowadzanie działalności edukacyjnej z zakresu aktywizacji ruchowej i fizjoterapii dla rodzin i opiekunów Miejsce wykonywania pracy:Dzienny Dom Senior-WIGOR w Dąbrowie Górniczej:- siedziba - ul. Morcinka 15 - Filia nr 1 ul. Korczaka 9a - Filia nr 2 ul. Jaworowa 4a zgodnie z harmonogramem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: podzielność uwagi
Uprawnienia: umiejętność wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: cierpliwość
Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: Umiejętność nawiązywania kontaktów

Wymagania inne:

[Praca na czas określony] : docelowo na czas nieokreślony[Godzina zakończenia pracy] : 14:00

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej