kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1921
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie pełnej księgowości dla Klientów Spółki, weryfikacja poprawności wprowadzonych operacji księgowych do programu księgowego, czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz roku, w tym deklaracje JPK oraz CIT, sporządzanie sprawozdań finansowych, sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, Intrastat itp., sporządzanie raportów dla Klientów, kontakt z Klientami oraz organami skarbowymi, utrzymywanie kontaktu z Klientami, dbanie o budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji.- Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku. Wymagana praktyczna znajomość przepisów prawa bilansowego, podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób prawnych. Mile widziane prawo jazdy kat B. Wymagana sprawna obsługa komputera, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, łatwość komunikacji interpersonalnej, pozytywne nastawienie do pracy biurowej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach