kandydatów

Etat Młodszy wychowawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy wychowawca
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1920
OBOWIĄZKI:
- Sprawowanie opieki nad grupą dzieci i młodzieży, organizowanie pracy wychowawczej Współpraca z pedagogiem, psychologiem, pracownikiem socjalnym. Prowadzenie dokumentacji wychowanków. Utrzymywanie stałego kontaktu ze szkołą, rodzicami, opiekunami prawnymi, placówkami współpracującymi. Dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie, higienę wychowanków, zaspokojenie ich potrzeb emocjonalnych, społecznych. Dbanie o wyposażenie wychowanków w odzież, obuwie, książki.- Praca w placówce całodobowej w systemie pracy równoważnym. Praca do 12 godzin w wybranych dniach. Praca według harmonogramu. Praca również w soboty, niedziele, święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Odpowiedzialność
Uprawnienia: Cierpliwość

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat) na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, albo na innym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie pedagogiki, psychologii, nauk o rodzinie lub resocjalizacji. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymagana umiejętność współpracy zespołowej. Inne wymagania: Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie pełnej władzy rodzicielskiej, wypełnienie obowiązku alimentacyjnego jeżeli taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego, niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 060 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach