kandydatów

Etat Mistrz (dział techniczno-konserwatorski)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Mistrz (dział techniczno-konserwatorski)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1913
OBOWIĄZKI:
- Muzeum Historii Katowic zatrudni mistrza Działu Techniczno-Konserwatorskiego- Obowiązki na stanowisku mistrza:1. Wykonywanie prac rzemieślniczych, związanych z powstawaniem wystaw2. Prace załadunkowe i wyładunkowe eksponatów muzealnych wraz z przygotowaniem eksponatów do transportu3. Prace związane z bieżącą konserwacją sprzętu ekspozycyjnego4. Drobne prace malarskie5. Wsparcie techniczne komórek organizacyjnych Muzeum w ich pracy bieżącej.- Oferujemy:1. Wysokie standardy pracy2. Pracę w prestiżowej instytucji kultury- Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie średnie- mile widziane doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych oraz stolarskich- umiejętność pracy w zespole- odpowiedzialność, operatywność, rzetelność, solidność, uczciwość- umiejętność pracy pod presją czasu- dyspozycyjność- prawo jazdy kategorii B + samochód do dyspozycji w godzinach pracyWymagania pożądane: - uprawnienia SEP do 1 kV- uprawnienia do pracy na wysokości- świadectwo czeladnicze.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach