kandydatów

Etat Inspektor ds. kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Inspektor ds. kadr
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1911
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: http://www.slaska-bip.ohp.pl/?id=448- Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Inspektor ds. kadr- Zakres wykonywanych zadań: prowadzenie pełnej dokumentacji pracowników (zakładanie, prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i ustaniem stosunku pracy), prowadzenie rejestrów (aktualnie zatrudnionych i byłych pracowników, delegacji służbowych, pracowników uprawnionych i korzystających z ZFŚS) wystawianie zaświadczeń, odpowiedzi na pisma. - Miejsce pracy: Śląska Wojewódzka Komenda OHP, Pl. Grunwaldzki 8-10 , 40-950 Katowice- Godziny pracy: 7:45-15:45.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie: co najmniej średnie ekonomiczne lub administracyjne- podstawowa znajomość przepisów prawa pracy- biegła znajomość obsługi pakietu MS Office- doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem spraw kadrowychDodatkowym atutem będzie:- wykształcenie wyższe administracyjne/ekonomiczne- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej- sumienność i odpowiedzialność- rzetelność i uczciwość- komunikatywność i kreatywność- zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy- umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach