kandydatów

Etat Pracownik techniczno-gospodarczy (osoba sprzątająca)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik techniczno-gospodarczy (osoba sprzątająca)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1910
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: http://www.slaska-bip.ohp.pl/?id=448- Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik techniczno-gospodarczy (osoba sprzątająca).- Zakres wykonywanych zadań: Sprzątanie pomieszczeń o łącznej powierzchni: 582,53m2, dwóch toalet o powierzchni 30m2 oraz korytarza o powierzchni 76,12 m2. Odkurzanie wykładzin dywanowych. Mycie podłóg. Czyszczenie biurek i stołów okolicznościowych itp. Mycie parapetów. Mycie okien 2 razy w roku. Mycie drzwi pomieszczeń biurowych. Mycie drzwi w sanitariatach. Czyszczenie i mycie armatury oraz urządzeń sanitarnych (tj. mycie spłuczek, umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, luster). Mycie glazury. Czyszczenie i opróżnianie koszy oraz niszczarek dokumentów wraz z wymianą worków foliowych.- Miejsce pracy: Śląska Wojewódzka Komenda OHP, Pl. Grunwaldzki 8-10 , 40-950 Katowice- Godziny pracy: 13:00-21:00 do ustalenia z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- Wykształcenie: podstawowe- Doświadczenie w zawodzie mile widziane- Rzetelność, dokładność, zaangażowanie

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach