kandydatów

Etat Pomocnik brukarza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pomocnik brukarza
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0552
OBOWIĄZKI:
Branża budowlana- budowa chodników, dróg, parkingów, wyjazdów itp.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny do 3 m - cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Teren woj. śląskiego - pracodawca zapewnia transport z siedziby firmy oraz powrótPRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - pt, godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. podstawowe. Doświadczenie na danym/podobnym stanowisku ok roku. Mile widziane prawo jazdy kat. B z umiejętnością w prawadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-07-2021
Wyświetleń: 148