kandydatów

Etat Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Sławków

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Sławków
Numer: StPr/21/0920
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac montażowych i remontowych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i grzewczych. Praca również na wysokości powyżej 3 metrów wymagająca dobrej kondycji i sprawności fizycznej. Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00.I umowa na okres próbny 3 miesiące - z możliwością przedłużenia.Pracodawca oferuje premie uznaniowe do wysokości 500 zł.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów dowolne.Może być osoba do przyuczenia - pracodawca przyszkoli do pracy lub wyślę na kurs.Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.skrupulatność, pracowitość, systematycznośćzdolność szybkiego uczenia się, sumienność, rzetelność

Miejsce pracy:

Sławków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie