kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Konserwator
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1903
OBOWIĄZKI:
- Nadzór oraz konserwacja urządzeń i instalacji niskoprądowych zlokalizowanych w obiektach SUM w Zabrzu i na terenie kampusu SUM w Zabrzu-Rokitnicy. Prowadzenie stosowanej dokumentacji eksploatacyjnej wymaganej przez jednostki kontrolujące, np. PIP, Sanepid itp. Diagnozowanie przyczyn ewentualnych niesprawności ww. urządzeń i uczestniczenie przy serwisowaniu przez firmy gwarantujące prawidłowość ich działania w ramach zawartych z SUM w Katowicach umów.- Miejsce wykonywania pracy: Zabrze ul. Jordana 19 lub Katowice ul. Poniatowskiego15- Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektronik, elektryk, automatyk lub pokrewne

Wymagania inne:

Wymagane:- wykształcenie minimum średnie techniczne: w kierunkach elektronik, elektryk, automatyk lub pokrewne,- doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata pracy przy konserwacji i serwisowaniu urządzeń niskoprądowych,- mile widziane przeszkolenia dystrybutorów lub producentów urządzeń takich jak: SSWiN, CCTV, KD, SSP, DSO, UPS, sieci komputerowych,- umiejętność czytania dokumentacji projektowej,- uprawnienia SEP do 1kV

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach