kandydatów

Etat Specjalista Back Office z j. niemieckim

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Katowice

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Back Office z j. niemieckim
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • prace administracyjne we współpracy z oddziałem zagranicznym firmy
  • uzupełnianie informacji w systemie
  • weryfikacja poprawności dokumentacji zgodnie z procedurami
  • prowadzenie korespondencji w języku niemieckim
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • doświadczenie w pracy biurowej- mile widziane
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • kompetencje organizacyjne, dokładność
  • umiejętność pracy z zespołem
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z dodatkami językowymi
  • pracę od pon do pt, od 8:00/ 9:00 do 16:00/ 17:00·
  • system benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, pakiet rozrywkowo- sportowy, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków obcych, szkoleń i kursów
  • świetna atmosferę pracy- strefa relaksu, imprezy integracyjne, inicjatywy charytatywne, brak dress code’u, owoce dla Pracowników