kandydatów

Etat Steel Structural Designer for Static Department

Firma: Gi Group Sp z o.o. miejsce pracy: Katowice

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Steel Structural Designer for Static Department
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 6/2021
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych (wymagana samodzielność w obsłudze oprogramowania Robot Structural Analysis, SCIA Engineer, IDEAStatica bądź Halber),
  • Udoskonalanie rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów, w tym z oddziałem w Danii,
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany tytuł inżyniera budownictwa), mile widziana specjalizacja: Konstrukcje budowlane i inżynierskie,
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego - pozwalająca na swobodną komunikacje,
  • Znajomość języka niemieckiego/języków skandynawskich jest mile widziana,
  • Mile widziana znajomość Eurocodów,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Klientem,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne w zależności od doświadczenia,
  • Zapewniamy szkolenia w oprogramowaniu BIM,
  • Dbamy o rozwój pracownika poprzez liczne szkolenia i transparentna ścieżkę kariery,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • Pakiet benefitów: karta MultiSport, chill room, nielimitowane rozmowy telefoniczne, wyjazdy integracyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.