kandydatów

Etat Operator wózka widłowego

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie | Numer ref.: OWW/010/ABU

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjna stawka + premie miesięczne
  • Praca w systemie III-zmianowym
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w pracy na magazynie/ obsłudze wózka widłowego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek surowców, klasyfikacja materiałów
  • Obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia oraz kontrola zużycia paliwa
  • Współpraca w dobrej atmosferze z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych
  • Dbanie o sprzęt, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń
  • Prace porządkowe na terenie zakładu