Etat Elektromechanik / Mechanik Trolejbusów i Autobusów elektrycznych

Firma: Tyskie Linie Trolejbusowe Spółka z o.o. miejsce pracy: Tychy

Elektromechanik / Mechanik Trolejbusów i Autobusów elektrycznych
Miejsce pracy: Tychy
Zadania:
  • Diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw elektrycznych, elektromechanicznych i mechanicznych pojazdów
  • Wykonywanie przeglądów i bieżącej konserwacji pojazdów
  • Obsługa urządzeń elektrycznych i elektronicznych w pojazdach
  • Obsługa urządzeń do serwisu klimatyzacji
Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie min. zawodowe techniczne w kierunku elektryk, elektronik lub elektromechanik samochodowy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze i naprawach pojazdów samochodowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Gotowość do nauki i szkoleń
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B, C, D.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń socjalnych w oparciu o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do przejazdów środkami komunikacji publicznej na terenie Metropolii
  • Szkolenia branżowe